Nábytek Eliáš - spánkové studio

Vážení zákazníci,
dovolte, abychom Vám představili firmu zabývající se výrobou a prodejem nábytku Eliáš - nábytek, která byla založena v roce 1995. Téměř 15 let se prodejna nacházela v nákupním středisku na Březinkách, od listopadu roku 2010 se podařilo otevřít novou, větší prodejnu v budově PJD parku u hlavního hřbitova v Žižkově ulici. Jsme ve 2. patře nad společností JYSK, takže zákazníci mají možnost porovnávat na jednom místě více typů sortimentu.

Na naší prodejně nabízíme široký sortiment veškerého nábytku - lehací nábytek (čalouněný, masivní, z laminofólie), ucelená nabídka skříní (s klasicky otevíratelnými i s posuvnými dveřmi), sedací soupravy v různých variantách a potazích, libovolné sestavy obývacích stěn a dětských pokojů, různé bytové doplňky (TV stolky, konferenční stolky aj.). Na naší nové prodejně bude co nevidět dokončeno kuchyňské studio, kde si bude moci zákazník prohlédnout design a kvalitu námi vyráběných kuchyní. Věříme, že Vás nabídka kvalitního českého nábytku zaujme, a že se staneme ideálním partnerem pro vybavení Vašeho bytu, domu nebo kanceláře.

Nábytek - Eliáš - nábytek pro Váš klidný a spokojený život

Najdete nás v Jihlavě v ulici Žižkova 98, 2.patro nad JYSKEM. Podrobnější informace o kamenném obchodu najdete v kontaktech